A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arjanita Shala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Arjanita Shala është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 16 Qershor 2016, Arjanita Shala publikon videoklipin "Pritem Shqiperi". Më datë 18 Shtator 2018, Arjanita Shala publikon videoklipin "Sekret"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ojsa

Liza

Neshi Cakolli

Katrin

Sarentina Cako

Eli Qorri

Anela

Pashke

Ervisa

Lea Papa


Tags: Arjanita Shala

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019