TEKSTESHQIP

Arjeta Binaku
Kurr Nuk Ta Harroj
Lyrics

hej nje dashuri erdhi pa pritur,mua dhe shpirtin tim i ka tronditur,as buk nuk ha as uj nuk pi kjo eshte e padrejt,cdo nat pa gjum se ste kam ty dua nje jet
Me plagoi ne zemer dhe shkoj,me lendoj ne shpirt me shkatrroj,me helmoj por skam qka te bej,kot e kam nuk mund ta harroj
aaaaaaaaaaaaaahhhhhh aaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiii jeeeeeeeeeeeee
hej vetem ke ....... tash mallkoj un sa koh qe me ke djeg po vuaj shum shum
as buk nuk ha as uj nuk pi kjo eshte e padrejt,cdo nat pa gjum se ste kam ty dua nje jet
me plagoi ne zemer dhe shkoj,me lendoj ne shpirt me shkatrroj,me helmoj por skam qka te bej kot e kam nuk mund ta harroj.(4x)

DËRGOI: