Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjeta Krasniqi - Zemer Mos Me Pyet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ka kaluar koha kur çmendesha per ty.
Ka kaluar koha kur qaja me lot ne sy.
E tash kam ndryshuar dhe ty te kam harruar
me lot neper faqe me skam me te kujtuar.

Ref:
Zemer mos me pyet se a te kam tradhtuar
sepse atehere une nuk kam gabuar
Zemer mos me pyet se ate kam dashuruar
sepse veq atehere une kam gabuar.

Kaluan vitet e ti u martove
vajza qe te lindi emrin tim ja dhurove
por sot nuk e di çka tkam ba une ty
se me le te gjore e me shume merzi.

Ref:
Zemer mos me pyet se ate kam tradhtuar
sepse veq atehere une skam gabuar.
Zemer mos me pyet se ate kam dashuruar
sepse veq atehere une kam gabuar.


Ky tekst u dërgua nga Elita


Nuk kemi video për këtë këngë.
Arjeta Krasniqi - Zemer Mos Me Pyet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer Mos Me Pyet".
3. Video është e këngës "Zemer Mos Me Pyet", por nuk këndohet nga Arjeta Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arjeta Krasniqi:


Komente 0