Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjeta Krasniqi - Kam Ra Ne Dashuri Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hejjj o ne mengjes une kur jam zgju nje djal te bukur jalla e kam taku.Ateher mendova me lot neper sy i thash vetit ooo kam ra ne dashuri.. Por ti zemer ike dhe me tradhtova dashurine tone shume shpejt e harrove.Ref:Kam ra ne dashuri si tja baj e mjera me lot neper sy ka me me nxan vera.OOOO kam ra ne dashuri smundem me u largue djalin me djalin e katundit une jam dashurueeee...Hejjj oo ne mengjes une kur jam zgjue me nje djal te bukur jalla jam takuee.Atehere mendova me lit neper sy i thash vetit oooo kam ra NE dashuri.Por ti zemer ike dhe me tradhtove dashurine tone shume shpejt e harrove.


Ky tekst u dërgua nga  alketa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Arjeta Krasniqi - Kam Ra Ne Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Ra Ne Dashuri".
3. Video është e këngës "Kam Ra Ne Dashuri", por nuk këndohet nga Arjeta Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arjeta Krasniqi:


Komente 0