Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjeta Krasniqi - Erdhi Vera Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Erdhi vera oj nan me nxuni pa martue jam met veq me vella o veq tuj punue.Jam met veq me vella o veq tuj punue.Me vin ka dera shoqet o moj tu kendue thmit i kan per dore mbrapa o tu ju shkue mbrapa o tuj ju shkue.Ne hije te qershis poj rri tuj mendue a thu nana e baba a jan tum shikue a jan tum shikueeeee.Ref:Erdhi vera oooo o tuj gjelberue me nxuni mu te mjeren o pa martu mute mjerenh moj pa martue.O MEDET PER MUE jeten qysh me que veq per te tjeret koka shkru me punue o koka shkru me punueeeeeeeee.Erdhi vera oooo o tuj gjlberue me nxuni mue te mjeren oohhhh pa martueeee....


Ky tekst u dërgua nga Ana


Nuk kemi video për këtë këngë.
Arjeta Krasniqi - Erdhi Vera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Erdhi Vera".
3. Video është e këngës "Erdhi Vera", por nuk këndohet nga Arjeta Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arjeta Krasniqi:


Komente 0