Arjeta Palushaj
Arjeta Palushaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Laç
  • Jeton në
  • ShqipëriBiografia

BIOGRAFIA: Arjeta Palushaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2017, Arjeta Palushaj merr pjesë në The Voice of Albania 6. Në Tetor 2017, Arjeta Palushaj merr pjesë në Kënga Magjike 2017 me këngën "Simbioze". Më datë 15 Tetor 2022, Aria publikon videoklipin "Djali". Orkestrimi i këngës vjen i realizuar në bashkëpunim nga Mixey & Egzona Ademi. Videoklipi u prodhua nga MAX Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Mixey....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0