Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjeta Palushaj

Arjeta Palushaj
  • Vendlindja:
  • Laç 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
Këndon kryesisht: pop

Arjeta Palushaj është këngëtare. Në vitin 2017, Arjeta Palushaj merr pjesë në The Voice of Albania 6.

Në Tetor 2017, Arjeta Palushaj merr pjesë në Kënga Magjike 2017 me këngën "Simbioze".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0