Arjeta Zhuta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Strugë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Arjeta Zhuta është një këngëtare e njohur. Arjeta Zhuta eshtë një këngëtare e mirënjohur shqiptare. Arjeta ishte pjesmarrëse ne audicionin e njohur POPSTAR të organizuar nga kanali televiziv gjerman, ProSieben ku edhe doli tek 5(pesë) vajzat më të mira të ketij audicioni. Prezentuese në televizionin e parë crossmedial në Zvicër “JOIZ”, mund të jetë profesioni i ardhshëm i Arjeta Zhutës. Ajo ka marrë pjesë në audicionin për përzgjedhjen e kandidatëve më të mirë për moderim në këtë mediu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Lumnije Ramadani

Elita Reçi

Mia Morina

Edita Abdieski

Deniza

Jasmina Sahiti

Kaltrina Molliqaj

Xhuli

Arbëresha Hajdari

Blinera Krasniqi


Tags: Arjeta Zhuta

Krijo Një Kartolinë