Arlenn
Arlenn

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Arlen Bahiti:
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 30 Dhjetor 1999
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♑ Bricjapi

Biografia

BIOGRAFIA: Arlenn është një autor këngësh dhe producent i njohur. Arlen Bahiti ose sic njihet nga publiku ARLENN ka lindur ne 30/12/1999. Ka nisur te merret me muzik ne moshen 14 vjecare. Arlenn u be i famshem duke punuar me shume emra te famshem si Finem, Solo, Tayna, Stresi, Light etj....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0