Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Arlind Gjyshinca

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Arlind Gjyshinca është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Arlind Gjyshinca ka studiuar në Fakultetin E Muzikës. Në Qershor 2002, Arlind Gjyshinca merr pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Plot Emocion". Në Dhjetor 2003, Arlind Gjyshinca merr pjesë në Ylberi 2003 me këngën "Ylli Vogel Larte Ne Qiell". Në Nëntor 2008, Arlind Gjyshnica merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Jeta Ime". Më datë 13 Shtator 2011, Arlind Gjyshinca publikon videoklipin "Plot Dashuri", një këngë e punar nga kën...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Agim Boshnjaku

Trim Jakupi

Demush Malaj

Armend Sherifi

Lil' Liri

Merki Buduri

Krayzie Xia

Berat Demiri

Xhero

Cyclone

Tags: Arlind Gjyshinca, Arlind Gjyshnica


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet