Official Video

Arlind Rizahu - Gabimtar


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/10/2017

2017-10-27T00:00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gabimtar" kënduar nga Arlind Rizahu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arlind Rizahu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Arlind Rizahu: