Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Arlind Tirona

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Arlind Tirona është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 5 Shtator 2019, Arlind Tirona publikon videoklipin "Naza Jo Mos Bo"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Redioni

Luka Shkoza

Defrim Qerimi

Silvi Nishtulla

Emi Lelo

Ilaz Kosova

Geni Vesholli

Luciano Dresa

Taulant Vasili

Mirjan Athina


Tags: Arlind Tirona

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet