Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arlito

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Arlito është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Më datë 30 Korrik 2017, Arlito publikon videoklipin "Take Me Away", në bashkëpunim me Aiola Laska....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Adi Dj

Jens

Dj Jajki

Dasildo

Drinche

Dj Flame

Elidon

Gaz Neziri

Dj Jojo

Dion Dragusha

Tags: Arlito, Arli Meta, Dj Arlito


Komente mbi këtë artist