Armend Beqiri
Armend Beqiri
Armend Beqiri
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: ilahi
Armend Beqiri është këngëtar. Më datë 9 Nëntor 2018, Armend Beqiri & Merita Burrniku publikojnë videoklipin "Qomarun".

Më datë 19 Maj 2020, Armend Beqiri & Merita Burrniku publikojnë videoklipin "Ajo Dor Qe Don Me Dhan". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu.

Më datë 30 Korrik 2020, Armend Beqiri & Merita Burrniku publikojnë videoklipin "Xheneti". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment.

Më datë 15 Janar 2021, Armend Beqiri & Merita Burrniku publikojnë videoklipin "Si Hatixheja E Muhamedi". Muzika e këngës u punua nga Naim Qukiqi, teksti u shkrua nga Besir Musliu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Naim Qukiqi. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment.

Më datë 9 Prill 2021, Armend Beqiri & Merita Burrniku publikojnë videoklipin "Alhamdulilah". Teksti i këngës u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimi u punua nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment.

Më datë 15 Prill 2021, Armend Beqiri publikon videoklipin "Deshmori Agjerushem". Teksti i këngës u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimi u punua nga Arti Rec. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment.

Më datë 19 Prill 2021, Merita Burrniku & Armend Beqiri publikojnë videoklipin "Ente Ya Habib". Muzika e këngës u punua nga Agon Neziri, teksti u shkrua nga Besir Musliu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment.

Më datë 8 Maj 2021, Armend Beqiri publikon videoklipin "Hoxhe Jakup Asipi". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment.

Më datë 10 Maj 2021, Merita Burrniku & Armend Beqiri publikojnë videoklipin "Allah O Drit". Muzika e këngës u punua nga Agon Neziri, teksti u shkrua nga Besir Musliu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment.

Më datë 11 Maj 2021, Armend Beqiri & Merita Burrniku publikojnë videoklipin "Ban Bajram Me Vella". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment.

Në vitin 2021, Armend Beqiri & Merita Burrniku publikojnë albumin "Alhamdulilah".

Më datë 1 Prill 2022, Merita Burrniku & Armend Beqiri publikojnë videoklipin "Perhajr Ramazani O Vllazni E Motra". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimi u realizua nga Arti Rec.

Më datë 5 Prill 2022, Armend Beqiri publikon videoklipin "Durimi (Sabr-I)". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimi u realizua nga Arti Rec.

Më datë 19 Korrik 2022, Merita Burrniku & Armend Beqiri publikojnë videoklipin "Nje Evlad Si Drita Ti Allah Ma Fale". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimi u realizua nga Arti Rec. Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 4