Armend Beqiri
Armend Beqiri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Armend Beqiri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 9 Nëntor 2018, Armend Beqiri & Merita Burrniku publikojnë videoklipin "Qomarun". Më datë 19 Maj 2020, Armend Beqiri & Merita Burrniku publikojnë videoklipin "Ajo Dor Qe Don Me Dhan". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Më datë 30 Korrik 2020, Armend Beqiri & Merita Burrniku publikojnë videoklipin "Xheneti". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Enterta...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 4