Armend Idrizi
Armend Idrizi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • GjilanBiografia

BIOGRAFIA: Armend Idrizi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava dhe popullore dasmash. Më datë 26 Dhjetor 2013, Bitonia publikojnë videoklipin "Jasha Bitoni", në bashkëpunim me Afrim Idrizi & Armend Idrizi. Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics. Më datë 13 Janar 2015, Armend Idrizi publikon videoklipin "Gurbeti I Sotit", në bashkëpunim me Afrim Idrizi. Më datë 8 Korrik 2015, Bitonia publikojnë videoklipin "Ktu Eshte Atmosfera", në bashkëpunim me Burim Demiri & Armend Idrizi. Në vitin 2016, Bitonia publikojnë albumin "Bit...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume» Dërgo Një Këngë »


Komente 0