Armend Makica
Armend Makica

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Armend Makica është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava dhe baladë popullore. Më datë 27 Shtator 2013, Armend Makica publikon videoklipin "Zemren Time T'mjere". Më datë 1 Shtator 2015, Armend Makica publikon videoklipin "Studençan, Kala Prej Guri". Muzika e këngës u punua nga Burim Krasniqi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Burim Krasniqi. Më datë 7 Dhjetor 2017, Armend Makica publikon videoklipin "Përgjithmon Po Ndahemi". Më datë 17 Maj 2018, Armend Makica publikon videoklipin "Nuse Pa Dashni". Më datë 24 Prill...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1