Më mbaj mend (për 1 muaj)

Armend Makica - Xixa Xixa Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Aman moj aman zemra po me qan
Bjeri moj pishman afer te te kam
Pa ty jet un jam pot boj be moj
Se me qmende zemra ime ah sa te dashuroj

Ref

2x.
Po shkelqen ti xixa xixa
Mos harro se mu me ra pika

Strofa 2

aman moj aman Zemra pome qan un ty jet te kam
Afer du met pas
Pa ty jet un jam pot boj be moj
Se me qmende Zemra ime ah sa te dashuroj

Ref

Po shkelqen ti xixa xixa
Mos harro se mu me ra pika


Ky tekst u dërgua nga Armendi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Armend Makica - Xixa Xixa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xixa Xixa".
3. Video është e këngës "Xixa Xixa", por nuk këndohet nga Armend Makica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Armend Makica:


Komente 0