A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Armend Milla - Bota Jone


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/06/2011

2011-06-05T00:00:00

Participating in

Top Fest 8


Kjo bote eshte si kashta...
Histori te lashta,
ndezin zjarr te madh,
pa tym, pa flake...
Nxin, djeg, ky zjarr,
i brishte, i bukur, barbar...
i brishte, i bukur, barbar...
Te zinj, te kuq, te bardhe,
te gjithe ne rradhe!

Dhe hi behet kjo bote,
mbaroi themi me kot,
loja nga e para nis,
kjo bote si nje feniks!

Kjo bote eshte si zjarri,
plot pasione te marri...
plot pasione te marri...
Djegin pa rradhe,
pa arsye, pa shkak...
Zjarr Sa shume,
flake kudo, tym...
jo nuk digjem, nuk vdes,
vec buzeqeshje shes!

Dhe hi behet kjo bote,
mbaroi themi me kot,
loja nga e para nis,
kjo bote si nje feniks!


Lyrics submited by Andi Kazani


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019