Armend Mustafa

Nuk ka akoma asnjë votë

Armend Mustafa është një këngëtar dhe autor këngësh.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Këngët:

» Dërgo Një Këngë »

Autor i këngëve:

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Arlind Bahtiri

Av-1

Lbx

H3

Sweet'x

Donatt

Mc'dida

Blunivers

Big Dangerous

Erblini


Tags: Armend Mustafa

Krijo Një Kartolinë