Më mbaj mend (për 1 muaj)

Armend Shala - Kur E Pash At Vajzen Te Shkolla Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ooo Kur e pash oj nan at vajzen te shkolla
ooooooooo at vajzen te shkolla oooooooo
O ja e mora oj nan ja kesh u tranova
ooooo ja kesh u tranova ooooooooooo

ooo Kur e pash oj nan at vajzan n'qytet e
oooooooo at vajzen nqytete ooooooooo
O ja e mora oj nan ja kesh me lan ment e
ooooo ja kesh me lan ment e ooooooooooo


Ky tekst u dërgua nga  stafi

Armend Shala - Kur E Pash At Vajzen Te Shkolla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur E Pash At Vajzen Te Shkolla".
3. Video është e këngës "Kur E Pash At Vajzen Te Shkolla", por nuk këndohet nga Armend Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Armend Shala:


Komente 0