Më mbaj mend (për 1 muaj)

Armend Shala - Ka Than Baba Krejt Me Kalle Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ka than Baba krejt me Kalle
Ka than Baba Ooo krejt me Kalleeee Ooo

Pe marojm mat mirin djale
Ooo Pe martojm mat mirin djaleeee Ooo

Ka than Nana qitja tymin
Ka than Nana Ooo qitja tyminnnn Ooo

Pe martojm djalin mat mirin
Ooo Pe martojm djalin mat mirinnnn Ooo


Ky tekst u dërgua nga Anita gajraku

Armend Shala - Ka Than Baba Krejt Me Kalle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ka Than Baba Krejt Me Kalle".
3. Video është e këngës "Ka Than Baba Krejt Me Kalle", por nuk këndohet nga Armend Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Armend Shala:


Komente 0