Më mbaj mend (për 1 muaj)


Armend Shala - Hajde Halla E Madhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Halla E Madhe".
3. Video është e këngës "Hajde Halla E Madhe", por nuk këndohet nga Armend Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Armend Shala - Hajde Halla E Madhe  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Dasem T'madhe Kemi Nis"

Komente

Asnjë Koment

08/07/2017

2017-07-08T13:10:53+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Halla E Madhe" kënduar nga Armend Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Armend Shala i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Avdyl Mziu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Hajde halle madhe,
Hajde hin ne valle,
Moj halla e madhe.
Sille moj tepsine,
Lidhma moj shamine,
Mojk halla e madhe.
Sa te paska hije,
Si djeli kur bije,
Moj halla e madhe.
Hajde halla e vogel,
Hajde kce ne loder,
Moj halla e vogel.
Sa te paska hije,
Si djelli kur bije,
Moj halla e vogel.

Kceni mori halla,
Kceni mori bija,
Gna u mush katundi,
Gna u mush shtepija.Më Shumë Këngë Nga Armend Shala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë