Armenda Gashi
Armenda Gashi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Tiranë
  • Jeton në
  • ShqipëriBiografia

BIOGRAFIA: Armenda Gashi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2017, Armenda Gashi merr pjesë në The Voice of Albania 6. Më datë 21 Qershor 2017, Dobs publikon videoklipin "Puzzle", në bashkëpunim me Armenda. Në Tetor 2017, Armenda Gashi merr pjesë në Kënga Magjike 2017 me këngën "I Huaj". Më datë 23 Mars 2020, Armenda publikon videoklipin "Hurt Like Hell". Produksioni audio u realizua nga Contraband Gotti....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0