Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Armenda - Hurt Like Hell  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/03/2020

2020-03-23T17:40:12+00:00

Produksioni:

Contraband Gotti
You may think I’m a fool
But I’m not
I want you
But I don’t make a move
Couse it’s all so complicated
I’d rather be by myself
Than let my guards down and regret
I’d rather be all alone
Than be with you boy

I know it’s gonna hurt
It’s gonna hurt like hell

If i risk it all
I need to know
That one day you won’t go
Don’t let me fall

Just look in the eyes and say
I am here for you to stay
You don’t have to worry
As long as you have me

I know it’s gonna hurt
It’s gonna hurt like hell

If i risk it all
I need to know
That one day you won’t go
Don’t let me fall

I know it’s gonna hurt
I know
It’s gonna hurt like hell

If i risk it all
I need to know
That one day you won’t go
Don’t let me fall


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet