Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Armial

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Armial është një grup artistësh. Armend Verbovci eshte nje nder antaret e grupit Armial. U lind ne fshatin Barilev ku dhe jeton dhe eshte 18 vjeqar . Milot Raqi eshte njeri nder antaret e grupit Armial. U lind me 13 Tetor 1988 ne Prishtine. Eshte student ne fakultetin juriduk ne Universitetitin e Prishtines. Alban eshte njeri nder antaret e grupit Armial. Emri i grupit Armial u krijua duke bashkuar inicialet e para te tre anetareve te grupit....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Over's

Etno Gangs

Ex Unit

Raiders

Okupatorat

Angels D.I.Ll.E.R.I-G

Street Dogs

Jet

Lil G's

Bloody Gangstaz Family

Tags: Armial


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet