Armonda Elshani
Armonda Elshani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Armonda Elshani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo baladë popullore. Më datë 11 Mars 2022, Armonda Elshani publikon videoklipin "Inati". Më datë 28 Korrik 2022, Armonda publikon videoklipin "Une Me Ty", në bashkëpunim me Bardh. Më datë 25 Mars 2023, Armonda Elshani publikon videoklipin "Per Ty". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Armonda Elshani. Videoklipi u prodhua nga kompania A Films....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0