Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
  • Emri i Vërtetë:
  • Mario Hysneli
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
BIOGRAFIA: Arnon është një dj dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Ai është një DJ / Producent i muzikës elektronike nga Tirana dhe emri i vërtetë i tij Mario Hysneli. Më datë 3 Gusht 2018, Arnon publikon videoklipin "Te Molla", në bashkëpunim me Killua & Jonisa Lako. Më datë 2 Mars 2019, Arnon publikon videoklipin "E Pash Une Djallin", në bashkëpunim me Sardin. Muzika e këngës u punua nga Arnon, ndërsa teksti u shkrua nga Killua. Produksioni audio u realizua nga Arnon. Në Maj 2019, Arnon merr pjesë në ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

SoundCloud

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

TEDD

Genvis

Ndreko

Addi Pllana

Poku

Ardy

Rap Kills

Nikinjoo

Agon Latifi

E-Mc Intro

Tags: Arnon, Mario Hysneli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet