TEKSTESHQIP

AroGanti, Nik T & Mc Blero
Nuk Me Flihet Gjume
Lyrics

A do ti te vish me mua
te shtepis ty nuk te len
Nuk te kam par ne xhiro
Si xhdo dit kur kishte hen
Domethen,sa per te then
Nuk e di fare se ca po ben
Apo nuk te le mami
Muhabetit kapak ti vem
Edhe po deshe ti, edhe po nuk deshe ti
Perfundimin e di vet
E pate mundsin per te qen ti me mua
Ndoshta 3-4-5 net
Nuk ma ndjen kari per gjerat e tua
Te qiva se dua te ty kan efekt
Ka goca te tjera te mira, te bukra, te lehta
Qe vin direkt
Ndoshta per ty un jam DON ZHUAN
3-4 dashnore,me teper nuk kam
E di ke inat
E di qe po qan
Kurva si ty nuk kan nam as nishan
Me kishe, te kisha
Te qiva, te prisha
Ne hotele me yje
Dhe pyje me pisha
Ne hyrje pallati ku griset kemisha
Aaaa ta qifsha, mamin ta qifsha

DËRGOI:
INFO
Produksionin audio e punoi në studio AroGanti.