Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arrita Dhe Tuana Hoti
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Arrita Dhe Tuana Hoti është duo artistësh. Më datë 4 Korrik 2019, Arrita & Tuana Hoti publikojnë videoklipin "Notat Muzikore".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist