A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arselinda Sheqeri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Shkodër
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Arselinda Sheqeri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Nisja e saj në muzikë ka filluar tek “Bilbilat e Vegjël të Shkodrës”. Ajo ka qenë pjesë e korit të festivalit të 50 të Shkodrës. Në vitin 2016, Arselinda Sheqeri merr pjesë në Gjeniu I Vogel 7. Në vitin 2017, Arselinda merr çmimin e dyte në “Prishtina Kids Fest”, duke përfaqësuar Shqipërinë. Në Tetor 2018, Arselinda merr pjesë në Kënga Magjike 2018 me këngën "Ndjese", me tekst nga Fifi (Filloreta Raci), orkestrim: Apollo (Jurgen Tufa) dh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Eli Qorri

Brikey

Valëza Zogaj

Keisi

Ardita Begu

Aurora Zeka

Elma

Verona Berisha

Enna

Biondina Latifi


Tags: Arselinda Sheqeri, Arselinda

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019