Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Arsen Mani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
Arsen Mani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lirjon Sadikaj

Perparim Halilaj

Sedat Ameti

Bexhet Limani

Sabi Beqiri

Veton Kosova

Edon Bajra

Lan Haradini

Valmir Morina

Gazmend Shala (Gaxi)

Tags: Arsen Mani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet