A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arshik Miftari

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Arshik Miftari is a popular singer of Tetova's Traditional music. Në Dhjetor 2012, Arshik Miftari merr pjesë në Fest Nota e Artë 2012 me këngën "Ti O Nuri I Bukurise". Më datë 26 Mars 2015, Lindita Purrellku publikojnë videoklipin "Ishin Puthje Mekatare / Zemra Ime", në bashkëpunim me Arshik Miftari & V2. Më datë 2 Shkurt 2016, Ylber Aliu & Arshik Miftari publikojnë videoklipin "I Pa Fat Ne Dashuri". Më datë 24 Prill 2017, Arshik Miftari & V2 Band publikojnë videoklipin "Dy Fjale Qe Kurre S'ti Thashe"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bujar Ademi

Sinan Zylbehari

Jusuf Dalifi

Habil Akiku

Adnan Kamberi

Kacho

Agon Nimani

Burim Kastrati

Pellumb Elmazi

Latuà


Tags: Arshik Miftari

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019