Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Arsim Latifi

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Arsim Latifi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Regjep Veliu

Meti Mustafa

Vali Demiraj

Urim Puliqi

Sedat Ameti

Dini Rashiti

Sabi Beqiri

Xhemajl Orllati

Veton Kosova

Keni Arifaj

Tags: Arsim Latifi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet