TEKSTESHQIP

Arsinda
Ndjenja
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ndjenja" kënduar nga Arsinda.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pritshmëritë ishin të mëdha, ndaj ky krijim muzikor është paraqitur para një audience më të gjerë i ilustruar me mjaft shije me një klip muzikor, i cili u publikua më 29 Korrik 2017.