Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Arsinda

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27
 • Vendlindja:
 • Tirane 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Arsinda është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Arsinda Kernaja eshte nje nga kengetaret me te reja te estrades shqiptare. Ajo studion ne Shkollen Koreografike te Baletit. Arsinda pervec pasionit per muziken ka pasjon te madh per baletin dhe boten e modelingut ne te cilen gjithashtu eshte mjafte e sukseshme. Rrugetimin drejt muzikes e ka nisur me nje bashkepunim, i cili dhe u pelqye mjaft. Më datë 24 Maj 2016, Mistiku publikon videoklipin "Na T'dy", në bashkëpunim me Arsinda. Më datë 22 ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Irena Metalla

Linda Sadiku

Enxhi Nasufi

Xhesika Polo

Selma Bekteshi

Inis Neziri

Vanesa Sono

Saelma

Elia

Edea Demaliaj

Tags: Arsinda, Arsinda Kernaja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet