Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
  • Emri i Vërtetë:
  • Artan Hajdari
BIOGRAFIA: Art është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 3 Tetor 2016, Art publikon videoklipin "Andra"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Floriant Salihu (Flow)

Underground Mc

Dora

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Bess (Familia Ideale)

Diti-G

Natra

Tags: Art, Artan Hajdari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet