Më mbaj mend (për 1 muaj)

Art Abazi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  22
BIOGRAFIA: Art Abazi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Art Abazi është vëllai i këngëtarit të njohur Dren Abazi dhe e shoqëron vëllain me kitarë në shumë koncerte e evente apo në ndonjë aheng familjar apo shoqëror. Në Maj 2013, Art Abazi merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Nje Sekond Pa Ty", e cila është shkruar dhe kompozuar nga këngëtari Alban Skenderaj. Kënga me tematikë dashurinë, e shfaq Artin tejet inspirues në natyrë të hapur, krahas bukurisë femërore dhe natyrore. Kënga, të cilës tashmë i...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Vëllai i

Dren Abazit

Instagrami

Zyrtar

Komente

2 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (5)

13
12
2
9
8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Xhustino Hasani

Ernis Çili

Egland

Verim Zendeli

Stefan Marena

Egzon Krasniqi

2 Step

Besmir Metani

Denny

Besnik Peqani

Tags: Art Abazi, Arti


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet