Më mbaj mend (për 1 muaj)

Art Abrashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Art Abrashi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 15 Mars 2011, Art Abrashi publikon videoklipin "Ferrari". Më datë 26 Shkurt 2013, Art Abrashi publikon videoklipin "Motra"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥Ferrari


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nderim Sadriu

Arian Selmani

Erion Ajro

Leart Avdiu

Diellon Mustafa

Arlind Lamaxhema

Olti Ajeti

Blinor Bega

Endri Kaçaçi

Benard Dervishi

Tags: Art Abrashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet