Më mbaj mend (për 1 muaj)

Art Hajredini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Art Hajredini është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Që në moshën 4 vjeçare, Art Hajredini tregoi shume talente, duke u bërë një figure e njohur në fushën e shkencës dhe të artit. Ai impresionoi publikun me zërin e tij të mrekullueshëm dhe talentin e rralle si aktor. Paraqitja e tij skenike si këngëtar arriti te bej për vete publikun ne shume festivale të këngës ku edhe shpërblehet me çmimin e Okarinës, me pas duke zënë vendin e dyte dhe te trete si dhe duke u vlerësuar me mirënjohje nga Ministritë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Art Hajredini

Komente 2