Më mbaj mend (për 1 muaj)

Art Rushiti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  54
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Art Rushiti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai eshte gjithashtu influencer e tekstshkrues. Arti që në fëmijëri vuri në pah talentin dhe dashurinë për skenën, muzikën dhe artin në përgjithësi, duke qenë pjesë e shumë programeve shkollore me paraqitje skenike muzikore e vallëzimi modern (edhe në përfaqësim rajonal). U morr me shkrime, poezi, këngë, monologje e interpretime artistike qysh në moshë të herëshme. Vullneti për muzikë nuk iu shua pasi Arti vazhdimisht trajnohej nga profesionistë t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Spotify

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (3)

15
16
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Andi Qereti

Jusuf Mimari

Syart Veliu

Arian Gollopeni

Meli Sopa

Lis Asllanaj

Donat Makolli

Mevlud Rahimaj

Vissy Bediu

GeryC

Tags: Art Rushiti


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet