A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arta Bajrami

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  207
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 39
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Arta Bajrami is a very famous singer of Pop music. Arta Bajrami Sekiraqa u rrit në një familje prej katër antarësh që ushqeheshin me muzikë. Babai i saj, tashme i ndjere, Zejnullah Bajrami ishte nje rapsod i njohur. Vëllai i Artes, Artani qe njihet si Don Arbas është një kompozitor dhe producent i talentuar i muzikës shqiptare. Nga kjo familje e vetmja ishte nëna e Artes pa një sfond muzikor. Arta martohet me Jimm-in nga Gjermania ne vitin 2009 dhe kanë një vajzë që quhet Viktoria. Arta është e n...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Don Arbas

(Her brother)

Zejnullah Bajrami

(Her father)

Facebook

Profile

Instagram

Account

Twitter

Account

Add Official

Social Accounts

Victory (2015)

Llake Llake (2014)

Exotic (2011)

De Luxe (2009)

Chocolata (2007)

Femer Shqiptare (2005)

Krejt Diçka Tjeter (1999)


» Add A Song »

Me Shumë Se Gabim
Më Fal Oj Nane
E Pa Fat
I Njeti Ke Mbet
Nuk Prish Punë
Shqiperi O Nena Ime
Kno Me Mu
Asaj
Malli M'ka Marr
Asnjë Milimeter


Translations (3)


Related Artists:

Edona Llalloshi

Leonora Jakupi

Genta Ismajli

Adelina Ismaili

Kaltrina Selimi

Soni Malaj

Anjeza Branka

Bleona Qereti

Elsa Lila

Mariza Ikonomi


Tags: Arta Bajrami, Arta, Arta Bajrami Sekiraqa, Sekiraqa

Arta Bajrami in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019