Më mbaj mend (për 1 muaj)


Foto E Paparë: Arta Bajrami Dhe Etno Engjujt Në Vitin 2002


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1
[30-10-2015]
Qysh para shumë vitesh, Arta Bajrami kishte shoqëri të mirë me Etno Engjujt, tash Etnon, shkruan Indeksonline.

Në një foto të pa parë më herët, shihet Arta bashkë me dy djelmoshat, në Radio Podujeva.
Ajo çka e karakterizon foton, është viti kur është shkrepur, si dhe stili i këngëtarëve.

Fotoja është bërë në vitin 2002, pikërisht në studion e Radio Podujevës, transmeton Indeksonline.

Atë e ka publikuar vetë Arta në profilin e saj në Instagram. Ndërsa, stili i Artës atë kohë ishte pak më rebel, ndryshe ka tani, ku Artën e shohim të shfaqet me një stil më ndryshe.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet