Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arta Bajrami Flet Për Era Istrefin

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[24-02-2016]
Këngëtarja Arta Bajrami sot nëpërmes fan page-it të saj në Facebook ka uruar këngëtaren e re Era Istrefin për nënshkrimin e kontratës me kompaninë e njohur Sony Music.

Ja se çfarë ka shkruar ajo:

"Era, URIME!
Sapo lexova një artikull ku thuhej se Era Istrefi ka nënshkruar një kontratë me kompaninë muzikore Sony. Siduket kjo i hap Erës dyert e karrierës ndërkombëtare. Jam shumë e gëzuar për këtë fakt dhe nga unë: Urime të përzemërta!
Më kujtohet në një intervistë për një portal Shqiptar, në pyetjen se cila këngëtare e re më duket më e talentuar, pata deklaruar se Era është e pakonkurrencë.
Nganjëherë fati është mbret i botës por në këtë rast nuk është punë fati por TALENTI.
You go girl!"
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet