Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arta Bajrami - Rri Me Shiun

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rri Me Shiun".
3. Video është e këngës "Rri Me Shiun", por nuk këndohet nga Arta Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arta Bajrami - Rri Me Shiun  (Feat. Groph Monte)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Krejt Diçka Tjeter"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1999

1999-11-30T23:00:00+00:00Baby me vret kujtimi për ty
Kur e di qe sonte bashk
Me qytetin e vetmuar
Lagesh ne shi

Gjersa qaj për ty (Qaj për ty vashe)
Qetesia me prek
E vetmuar ne këtë nate (Rri me shiun)
Rri me shiun qe bie
Ne qytetin e harruar (Qytetin qe me vret kujtimet për ty)

Me kujton ne ty (Kujton ne ty)
Çdo agim i ri (Mengjez)
Qe e pres e zgjuar
Një keng e shuar
Me shiun qe bie
Ma kujton vitin e kaluar

Flas me shiun baby
Kjo nate me sjell mallkim

S'dua besoj se unë jam pa ty
Ne naten e fundit
Ditën e fundit
Dua te shoh edhe ni her 2x
Ti puthi buzët e tua leht
Të perqafoj edhe ni her

Baby dikur ishim bashk ne ket qytet
Dhe çdo gjë kishte kuptim
Era na prekte trupin ngadal
Ndërsa sonte i vetmuar
Rri e flas me shiun
Ky shi qe sonte me vret kujtimin për ty

Zemra ime pa ty (Shpirti im)
Pa ty shpirti im
E lenduar
Nga kujtimet (Qe me shuan)
Qe zbehen ngadal
Për dashurin e shuar

Mendoj për ty
Për një dashuri te perenduar (Qe me shuan)
Ne këtë nate (Mbremje)
Flas me shiun qe bie
Ne qytetin e harruar

Flas me shiun baby
Ne qytetin e harruar

S'dua besoj se unë jam pa ty
Ne naten e fundit
Ditën e fundit
Dua te shoh edhe ni her 4x
Ti puthi buzët e tua leht
Të perqafoj edhe ni her

S'dua besoj se unë jam pa ty
Ne naten e fundit (Ditën E fundit)
Ne ditën e fundit (Natën e fundit)
Ne naten e fundit (S'dua besoj)
Ne ditën e fundit (Ne naten e fundit)


Ky tekst u dërgua nga Arta Bajrami
Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet