Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arta Bajrami - Chocolata

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Chocolata".
3. Video është e këngës "Chocolata", por nuk këndohet nga Arta Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arta Bajrami - Chocolata  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres '07"

Këngë e albumit:

"Chocolata"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Hajde ti vet mos rri
trupi yn si chocolata
nese ti kam shkri
para se me shku mesnata
dita nata nuk dallon
kjo muzik me eksiton
e me ben te te dua
sikur se ti muaaaa ti muaa.

ref2x:Hej djalo
je me shum
ende larg eshte mesnata
mu afro ti guxo
shkrihem si chocolata.

Te vallzoj
ti me ben
e te ndjehem ee veqant
e kuptoj hiq pa e then
syt e tu flasin shum qart
e hene e mart nuk dallon
kjo muzik me eksiton
e me ben te te dua
sikur se ti muaa ti muaaa.

ref2x:Hej djalo
je me shum
ende larg eshte mesnata
mu afro ti guxo
shkrihem si chocolata.


ref2x:Ende larg eshte mesnata
shkrihem si CHOCOLATA.

ref 2x:Hej djalo
je me shum
ende larg eshte mesnata
mu afro ti guxo
shkrihem si chocolata


Ky tekst u dërgua nga Tina
Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet