Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arta Bajrami - Tkam Per Vete

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tkam Per Vete".
3. Video është e këngës "Tkam Per Vete", por nuk këndohet nga Arta Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arta Bajrami - Tkam Per Vete  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

12/01/2010

2010-01-12T02:28:56+00:00Je i keq kjo ësht e verteta
ma ndalon gjdo gjë që ka jeta
nuk më len me pa drit me sy
e përsëri po shkrihem për ty..

Sa her dalim bashk
s'guxoj askujt ti flas
xheloz mendjemadh
e lir as frym s'mund te marr

Ref..
Por un te dua dhe s'lodhem fare
ska dashuri që ësht idale
por un të dua dhe t'kam për vete
ska dashuri që ësht perfekte.

Je i keq por veq 5 minuta
për kët shkak me t'lon kurr su n'guta
të pranoj me t'mira e me t'kqija
veq kështu mbahet dashuria..

Sa her dalim bashk
s'guxoj askujt ti flas
xheloz mendjemadh
e lir as frym s'mund te marr

Ref..3x
Por un te dua dhe s'lodhem fare
ska dashuri që ësht idale
por un të dua dhe t'kam për vete
ska dashuri që ësht perfekte.


Ky tekst u dërgua nga E.m.a   Fatmiraa
Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet