Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arta Haziri Nuhiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  123
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Arta Haziri Nuhiu është një autore këngësh e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Naime Beqiraj

Androse Hajdari

Suzana Fazliu

Aneta Brozi

Lejla Agolli

Alda Bida

Ida Nurçe

Valdete Antoni

Eriona Rushiti

Sebastiana Brecani

Tags: Arta Haziri Nuhiu, Arta Haziri, Arta Nuhiu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet