Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arta Kabashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  148
BIOGRAFIA: Arta Kabashi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 18 Korrik 2016, Arta Kabashi publikon videoklipin "Sins". Me këtë këngë, Arta Kabashi merr pjesë në Zhurma Show 2016 në vitin 2016. Më datë 7 Nëntor 2016, Arta Kabashi publikon videoklipin "Let's Play". Më datë 17 Shtator 2017, Arta Kabashi publikon videoklipin "Pancakes In Paris". Më datë 14 Shkurt 2018, Arta Kabashi publikon videoklipin "Përjetësi". Më datë 27 Shtator 2018, Arta Kabashi publikon videoklipin "Hadid". Teksti u...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Motra e

Ana Kabashit

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bora Fera

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Liridona Sinani (Dona)

Donjeta Krasniqi

Kristela Gjoka

Kristine Elezaj

Viki

Enki

Blerina Osaj

Jona Koleci

Tags: Arta Kabashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet