Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Arta Kabashi - Hadid  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

27/09/2018

2018-09-27T15:00:03

Teksti:

Arta KabashiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hadid" kënduar nga Arta Kabashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arta Kabashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Arta Kabashi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet